WEB TASARIM

 

Web tasarım ülkemizde 90 lı yılların sonunda 2000 li yılların başında önem kazanmaya başlayan ve 2004 yılında sosyal medyayla tanışmasıyla insanların gündemine gelen özellikle firmaların web tasarım konusunda arayışa geçmeye başlamasıyla gelişen bir sektör oldu. Bu yıllarda DAIO İnteraktif Hizmetler olarak bizlerde bu konuda hizmet vermeye başladık.

Web tasarım uzmanlık ve tecrübe isteyen bir sektördür. İyi bir web sitesi sizi ve firmanızı en iyi tanıtacak, güçlendirecek rakiplerinizden farklı bir noktaya sizi taşıyacak bir iştir. Bu işi ehline vermekle dünyayı avcunuzun içine alabilir ya da öylesine bir web sitesiyle varolma savaşı vermeye devam edebilirsiniz.

Web tasarım günümüzde Google gibi arama motorlarında varolmak için öncelikli yapılması gereken çalışmadır. Eğer bir siteniz varsa potansiyel müşterileriniz sizi bulabilir hizmetlerinizden ya da ürünlerinizden satın alabilirler. Sosyal medyayla desteklenen bir web sitesi sizi çok hızlı bir şekilde yukarılara taşıyacaktır.

Web tasarım firmanızın kurumsal yapısına uygun yapılmalıdır. Firmanızın internette ki şubesi yüzü olarak düşünüldüğünde firmanızı tam olarak anlatacak yansıtacak bir web sitesi yapılmalıdır. Bi deneyelim olursa tutarsa gerek olursa geliştiririz diye basit hatta ücretsiz blog sitelerinden bir web sitesi yaptırdığınızda bu attığınız ilk adım internette son adımınız olabilir. Dolayısıyla kurumsal şık ve firmanızı tam yansıtan bir web sitesi tasarımı yaptırmanız çok önemlidir.

Web tasarım çalışmanızı büyük bir titizlikle rakip analizi yaparak hazırlıyoruz. Öncelikle sizin nasıl internette en iyi şekilde varolabileceğinizi düşünerek hareket ediyoruz. Bizim için para son aşamada devreye girer öncelikle size nasıl para kazandırabiliriz onu düşünüyoruz.

Bize 0224 221 32 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda ki talep formunu gönderin size hemen teklif geçelim.

WEB TASARIM TALEP FORMU

  Size teklif gönderebilmemiz için lütfen tüm alanları doldurmaya özen gösteriniz.

   Firma Adınız
   E-mail(*)
   Sitenizin Konusu / Faaliyet Alanı?

   Adınız Soyadınız(*)
   Telefon Numaranız
   Mevcut Web Siteniz Varsa Adresi


   WEB SİTESİ BAŞLIKLARI

   Sitenizde olmasını istediğiniz başlıkları işaretleyin.

   Hakkımızdaİnsan Kaynakları SayfasıÜrünler(Kategori Alt Kategori Altında Sergilenecektir)Ürün Talep FormuReferanslarSite HaritasıSık Sorulan SorularOnline KatalogBasında Biz

   Slayt (Kayan Resimler)Online Randevu FormuBiz Sizi ArıyalımDevam Eden Projeler - Biten ProjelerEtkinliklerimizKampanyalarFotograf Albümüİletişim / İletişim Formu Diğer Eklemek İstediğiniz Bölümler
   EK BİLGİLER

   Site hangi Dillerde Hazırlanacak?
   TürkçeİngilizceAlmancaArapça
   Diğer Diller

   Beğendiğiniz Siteler ve Beğendiğiniz Bölümleri


   Eklemek İstediğiniz Varsa Lütfen Yazınız

   * Gerekli

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Web Sitesi Talebinize En Kısa Sürede Dönüş Yapılacaktır.