GOOGLE REHBER KAYIT

google kayıtGoogle Rehber kayıt son zamanlarda değişen ve gelişen Google arama altyapısıyla çok daha fazla önem kazanmaya başladı. Google 2014 yılı içerisinde rehber alt yapısını baştan aşağıya değiştirip Google İş Dünyası ismiyle sosyal medya ağı Google Plus ile entegre bir yapıya büründürdü. Artık rehber yeni ismiyle iş dünyası sayfanızda firmanızla ilgili gelişmeleri paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımlarınız arama sonuç sayfasında son gelişmeler başlığı altında gösterilmektedir. Firmanız için çok etkili bir arama sonuç sayfası ile geri dönüşümü en üst düzeyde tutabilir rakiplerinizde bir değil birkaç adım öne geçebilirsiniz.

Google İş Dünyasına rehbere kaydınız yapıldıktan sonra sadece firmanızın ismiyle yapılan aramalarda değil sektörel aramalarda da firmanızın isim ve iletişim bilgileri yerel arama sonuç sayfalarında görüntülenmektedir. Bu da internette ücretsiz sektörel kelime bazlı aramalarda var olmak demektir.

Google İş Dünyası rehber kaydınız yapılırken hizmet verdiğiniz söktörler bilinçli ve doğru seçilmelidir.

Google Firma Bilgileri Güncelleme

Google rehber kaydı yapılırken sayfa içi yönergeler her ne kadar sizi yönlendirse de yinede gözden kaçan hususlar olabilir. Bu durumda müşterilerinize hatalı bilgiler vermiş olursunuz.

Yan tarafta gördüğünüz kayıt bizim firmamıza ait bi kayıttır. Bu kayıt otomatik Google tarafından yapılan bi kayıt değildir. Dolayısıyla tüm alanlar ( telefon, web sitesi, çalışma saatleri) eksiksiz girilmiştir. Cep telefonların yapılan aramalarda ARA ve Yol Tarifi butonları da çıkmaktadır.

Google Rehber Kaydı İçin Bize Ulaşın

Sizin de firmanızın bu kaydı yapılacaksa ya da otomatik oluşturulan kayıtta değişiklikler yapılacaksa bize 0224 221 32 46 numaralı telefondan, sağ alt köşede ki canlı destek kısmından ya da daio@daio.web.tr mailinden ulaşabilirsiniz.