E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Günümüzde firmalar müşterilerinin yarısından çoğunu internetten buluyor. Sizde e-ticaret sitesi açarak hemen ürün ve hizmetlerinizi online satmaya başlayabilirsiniz. Tüm ürünlerinizi sadece bulunduğunuz şehre değil tüm dünyaya satabilir firmanızı büyütebilirsiniz.

E-ticaret siteleri sektörel farklılıklar gösterselerde genel manada temelde aynı işleve sahiptirler. Ürünlerinizi girersiniz, sitenize giren kişiler ürünlerinizi kredi kartıyla ya da kapıda ödeme ile satın alırlar. Bunun için tabiki reklam ve tanıtım olmazsa olmazdır. DAIO İnteraktif Hizmetler olarak bu konuda da yanınızdayız.

Anahtar teslim e-ticaret sitelerinde alt yapınızı hazılayıp e-ticaret sitenizi yayına alıyoruz. Ayrıca sonrasında ürün ve kategori sayfalarınızı optimize ediyor sizlere ücretsiz Google reklam desteği sağlıyoruz. Sadece 2 gün içerisinde siteniz hazır! Tamamiyle mobil uyumlu ve kontrol panelli yeni nesil e-ticaret sitesi sahibi olmak için bize ulaşın. 0224 221 32 46 numaralı telefonu arayarak ya da yandaki formlar aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

E-TİCARET PAKETLERİMİZ (Fiyatlar Yıllık Kiralama Fiyatlarıdır)

Fiyat için iletişime geçiniz.