Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi kurumsal firmaların ihtiyaçlarından biridir. Sosyal medya hayatımıza gireli 10 yıl oldu ve kişisel kullanımın hızla artmasıyla firmalarında bu platformlarda yer almaları aynı hızla gerçekleşti. Tabi bu yer edinme yarışında çok ciddi hatalar yapıldı ve bir süre sonra firmalar gerek zamansızlıktan gerekse de bu yönde kadrolaşmanın getirdiği maddi yüklerden dolayı sosyal medyanın itici gücünden ne yazık ki tam manasıyla faydalanamadılar.

Ticaretin temel kuralı müşteri neredeyse orada olmaktır. Ürün ya da hizmetlerinizi satabilmenin temel gereksinimlerindendir bu durum. Sosyal medya da bu doğrultuda firmaların ürün ya da hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırıp satışlarını arttırabilecekleri platformlar. Ancak doğru yönetilmediğinde tam ters etki yapmakta ve firmaların itibarlarını zedelemektedir.

Peki doğru bir sosyal medya yönetimi nasıl olmalıdır? Sosyal medya, web sitesinin aksine aşırı kurumsal yaklaşımları ve müşterilerinizle aranıza keskin çizgiler çekmenizi gerektirmeyen daha samimi ve eğlenceli bir ortamdır. Bu ortamda firmanızın halkla ilişkilerini geliştirmeniz yeni ürün ya da hizmetlerinizi tanıtmanız çok daha hızlı ve kolaydır. Ayrıca diğer klasik reklam türlerine göre hızlı geri dönüşler alıp ürün ya da hizmetlerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bunun için en doğru tanıtımı lansmanı yapmanız geri dönüşleri eleştiri ve yorumları dikkatli okumanız gerekir. Bizler sizler için tüm sosyal medya hesaplarınızı tek elden kontrol edip birbirleri arasında senkronizasyon sağlayıp sosyal medya itibar yönetiminizi ve ürün ya da hizmetlerinizi en iyi şekilde kitlenize sunuyoruz. Ayrıca beğeni ve takipçi arttırma hizmetlerimizle rakiplerinizden bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz. Haftalık raporlarımızla sosyal medya oluşumunuzu en iyi seviyede tutmak için gerekli olanları size sunuyoruz. İş birliği ve diyalog içerisinde sosyal medya yönetim çalışmalarınızı sürdürüyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızı bizim yönetmemizi istiyorsanız bizlere ulaşın 0224 221 32 46 ya da aşağıda ki formu doldurun hemen teklif geçelim.

    Legend

    * Required

    [recaptcha]