FACEBOOK REKLAM

facebook reklamFacebook reklam çalışmaları için son yıllarda sıklıkla tercih edilen platformalardan biridir. İnternet reklamcılığının açık ara lideri Google’a en ciddi rakip konumundadır. Facebook reklam alt yapısını her geçen gün yenilemekte ve geliştirmektedir. İlk başlarda anahtar kelime mantığına alışkın reklam verenler ve reklam ajansları Facebook reklam çalışmalarına pek ısınamasalarda artık günümüzde internet reklam bütçelerinden oldukça fazla pay almaktadır.

Facebook reklam mantığı kısaca şöyledir. Google adwords’te olduğu gibi anahtar kelime ve arama mantığı yoktur. Anahtar kelime olarak ilgi alanları seçebilirsiniz. Örneğin futbol ilgi alanı olan kullanıcılara özel reklam verebilirsiniz. Dilerseniz yaş aralığı ve cinsiyete görede reklam verme imkanınız var. Örneğin 18-25 yaş aralığında ki erkekler diye seçim yapıp sadece bu yaş aralığında ve bu cinsiyete sahip kişilere reklamlarınızın gösterilmesi mümkündür.

Facebook reklam çalışmalarında tık başı maliyetler günlük bütçeler de kontrolünüzdedir. Dilerseniz şehir ve ülke olarak da reklamlarınızı kategorize edebilirsiniz. Dolayısıyla reklamlarınızı ne kadar çok kategorize edip detaylandırırsanız o kadar etkili bir reklam yapmış olacaksınızdır.

Facebook reklam çalışmalarınız için DAIO İnteraktif Hizmetler olarak en etkili ve düşük maliyetli çalışmalar yapmaktayız. Reklam bütçenizi en etkili bir şekilde kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bize ulaşmak 0224 221 32 46 numaralı telefondan ya da daio@daio.web.tr mailinden bize ulaşın Facebook’ta yerinizi alın ve kampanyalarınızı, ürünleriniz tanıtmaya hemen başlayın.