GOOGLE SEO

Home / HİZMETLERİMİZ / GOOGLE SEO

google seoGoogle Bursa Danışmanlık Hizmetleri

Google Bursa rehber sonuçlarında firmanızın bilgilerini güncelletmek istiyorsanız bizi 0224 221 32 46 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Google’da Bursa ve diğer şehirlerde yükselmek istiyorsanız aşağıda çalışmamızdan kısaca bahsettik.

SEO Nedir?

SEO‘nun açılımı “arama motoru optimizasyonu” dur. SEO, “özgür”, “organik”, “editoryal” olarak arama motorlarından “doğal yollarla” ziyaretçi trafiği alma işlemidir. Google, Yahoo ve Bing gibi bütün büyük arama motorları temelde aynı prensiple çalışır. Arama yapan kullanıcılarına en doğru en doğal ve en güncel içeriklere sahip web sayfalarını listeler ve bu web sayfalarını belirli zaman aralıklarıyla içerik kontrolüne tabi tutar.

Google Bursa SEO firması olarak yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde sizlerin yanındayız. İşimizi ciddiyetle Google ne istiyorsa o doğrultuda yapıyor ve tamamen şeffaf bir şekilde Bursa’da SEO çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Google SEO Nasıl Yapılır?

Öncelikle Google SEO çalışmalarına başlamadan web sitenizin alt yapısının kodlamasının ve ilk sayfaya çıkmak istediğiniz arama terimleri bakımından içeriklerin uygun olup olmadığının incelenmesi gerekir. Siz sitenize SEO ile ilgili bir içerik girdiniz ama bunu başka sitelerden kopyalayarak yaptınız, işte bu Google SEO için yapılacak en büyük hatadır. Siz artık Google gözünde kopyacı ve kalitesiz bir sitesinizdir. Dolayısıyla içerikleriniz size özel ve orjinal olmalıdır.

Bursa SEO Firması

Sitenizin alt yapısı ve içerikleriniz SEO çalışmasına uygun hale getirildikten sonra hangi arama terimlerinde ilk sayfaya çıkmak istediğiniz ve bu arama terimlerinin sitenizde ki yoğunluğu incelenir. Uygun terimler için çalışmalar başlatılır.

SEO da en etkin yöntem referans yöntemidir. Baclink olarak tabir edilen başka sitelerin sitenize link vermesi yani referans olması çok etkilidir. Tabi burada bağlantı veren sitenin içeriği ve arama motorları açısından durumunun nasıl olduğu çok mühimdir. Kalitesiz alakasız sitelerden alacağınız referanslar ters etki yapabilir. Ayrıca sosyal medya sitelerinde sitenizin yer alması da SEO’ya çok katkı sağlamaktadır.

Unutmayın emek verilmemiş ve zaman harcanmamış bir SEO çalışması size yarar değil zarar verir. Arama terimlerinin rekabet oranı ilk sayfaya çıkma sürenizi etkilesede doğru yöntemlerle yapılmış bir SEO er ya da geç etki gösterecektir. Bursa SEO firması DAIO İnteraktif Hizmetler olarak sitenize SEO yapmaya sizleri yükseltmeye hazırız.

Google Rehber Kaydı sayfamızdan yerel arama sonuçlarında çıkan firmanızın bilgilerinin güncellenmesi ya da yeni kayıt yapılmasıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.